Na Slapech

18. duben 2010 | 05.13 |

kopie-p1000356
Můj syn 2008
Byla jsem sama se synem a neměla jsem peníze na nějaké ježdění po dovolených. Na vandry se mi s prckem, kterému byl teprve rok moc nechtělo. Byla jsem s ním jednou a moc jsme promokli, sice bez následků, ale bála jsem se o něj a proto jsem to už nechtěla riskovat. S kamarády jsem však byla neustále ve spojení. Jeden z nich přišel v létě, že pracuje jako zedník někde na Slapech a jsou tam chatičky, že mě tam do jedné na týden ubytuje, abych byla s klukem venku.
Bolo tam krásně. Vedle v chatce bydlel jeho kolega s manželkou a tak jsme večer sedávali společně, vařili si dobrůtky a smáli se všemu, co vypadlo někomu z nás z pusy. Jednou jsme seděli s manželkou kamaráda po obědě venku a popíjeli kafíčko. Syn zatím po obědě v chatce spinkal. Najednou koukám, že se vynořil z chatky a vykulenýma očima, pomaličkým krokem se batolil ke mě. Nevydal ani hlásek jen z pusy mu chrčelo tolik slin, že první, co mě napadlo, že snad něxo chytil. Všechno, co mě na sobě měl turch proslintané.
p1010079
Moje dcera 2009
Vyděšeně jsem na něj koukala a začala panikařit, kam s ním k doktorovi? Neplakal jen stále vykuleně koukal. Teplotu po hmatu neměl. Mluvila jsem na něj: "Bolí Tě něco?” Jen zakroutil maličko hlavou, že ne. Nechápala jsem nic. Už jsem pomalu brečela z té bezmoci, že nemám odkud zavolat, když syn najednou vyndal ručičku, kterou měl za zády. V ruce držel papriku, kterou jsem měla v chatce na večer pod maso. Snědl jí skoro celou. Když jsem jí ochutnala, bylo mi to jasné. Pálela jako čert i s rohama. Do dnes nechápu, proč ho neodradilo hned to první pálivé sousto.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře